Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради

Новини відділу

 

  

ЗГАДУЄМО, ПАМ’ЯТАЄМО, НЕ ЗАБУВАЄМО...

Дата створення: 19:13 27.11.2020

Ігрові набори Six Bricks для першокласників закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради!

Дата створення: 12:24 25.11.2020

«Шість цеглинок» — це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру вони зможуть навчитися таких важливих, умінь, як, наприклад, вирішення проблемних завдань. Завдяки LEGO  можна успішно розвинути математичні, мовні та мовленнєві навички. Загалом, конструювання визнано науковцями найоптимальнішим способом для формування мотивації до навчання.

Сайти закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради ввійшли в десятку кращих в Івано-Франківській області!

Дата створення: 12:03 25.11.2020

Інформаційна відкритість і прозорість закладів освіти на сьогодні - це не лише норма закону, а  вимога часу, яка надає можливість школі організувати ефективний комунікаційний простір для усіх учасників освітнього процесу. Школа, як освітній центр територіальної громади має бути не лише осередком сучасних інновацій, лідером у забезпеченні та наданні якісних освітніх послуг, а і майданчиком взаємодопомоги, підтримки та дієвої співпраці між усіма учасниками освітнього процесу.

З Днем Гідності та Свободи!

Дата створення: 14:07 20.11.2020

Дидактичні матеріали для Нової української школи!

Дата створення: 15:32 13.11.2020

Головна мета Нової української школи – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Флешмоб "Українська мова єднає"!

Дата створення: 06:32 10.11.2020

Працівники відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради  долучися до ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності, який традиційно проходить у День української писемності і мови.

З Днем української писемності та мови!

Дата створення: 10:33 09.11.2020

Щиросердечно вітаємо Вас з Днем української писемності та мови! Мова є основою духовного багатства народу та інтелектуального потенціалу; найвагоміше надбання кожної окремої людини і найбільша суспільна цінність. Маємо безцінний дар: одну з наймилозвучніших і найкрасивіших мов світу. Всебічна підтримка державності мови, зростання її престижу, зміцнення та розвиток - почесна місія кожного громадянина України. Бажаємо, щоб Материнське Слово було для нас духовним джерелом життя і оберегом. Не з примусу, а лише за покликом власного сумління та гідності плекаймо у душі любов до рідної мови.  

Колектив відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради вітає з Днем народження Горфиняк Ларису Федорівну - директора Новошинської гімназії

Дата створення: 11:01 27.10.2020

Шановна Ларисо Федорівно! Прийміть від душі наші щирі вітання, Хай збудуться всі Ваші плани й бажання! Життя хай дарує чудові презенти, Яскраві емоції, щастя моменти. Щоб лихо до хати дорогу не знало, А доля Вам радість завжди дарувала!

Матеріально-технічне забезпечення Нової української школи!

Дата створення: 20:39 20.10.2020

Нова українська школа – це новий освітній простір, який має бути зручним та комфортним для кожного учня. З цією метою змінюється просторово-предметне оточення. Планування і дизайн освітнього простору спрямовуються на розвиток дитини та її мотивації до навчання.