Вже зовсім скоро першокласники закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради отримають безкоштовні ігрові набори LEGO PLAY BOX

11 комплектів нових наборів LEGO Play Box для найменших школярів доставили у відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради в рамках Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та «The LEGO Foundation». Вони передбачені на кожний перший клас Нової української школи. Кожен комплект розрахований для групових та індивідуальних занять з дітьми.

Набори LEGO складаються з маленьких деталей, це допоможе краще розробити дрібну моторику рук учнів. Ігрові методики навчання дають можливість наочно та доступно пояснити дітям матеріал, навчитися працювати в команді, домовлятися, пропонувати нові нестандартні рішення.