Про підсумки проведення І етапу обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти

Дата: 02.01.2020 09:47

10 грудня 2019 року на базі Долинського будинку дитячої та юнацької творчості відбувся І етап обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої та позашкільної освіти, в якому змагались 12 колективів, переможців зонального туру.

Дуже добре показали себе учні закладів освіти Вигодської селищної ради. Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів ІІ місце здобув колектив Старомізунського ліцею імені Василя Верховинця, серед закладів загальної середньої освіти І-ІІ ступенів ІІ місце – колектив Кропивницької гімназії імені М. Тимочка. За вокальну культуру виконання відзначені Вигодський ліцей та Новошинська гімназія.

Вокальна майстерність, творчий підхід, індивідуальність, артистизм у виступах – все те, що підтверджує неабиякі здібності учасників та відповідальність керівників, а отримані призові місця – ще один доказ талановитості учнів закладів освіти Вигодської селищної ради та високих професійних умінь їх наставників.