Засідання міжшкільної методичної комісії початкової освіти  ''Знати, вміти, розуміти мають особливі діти'.

Дата: 23.02.2022 10:34

22 лютого відбулася зустіч ММК  початкової освіти  ''Знати, вміти, розуміти мають особливі діти'.

В ході діалогу вчителі Кропивницької та Підлісківської гімназій, Шевченківського та Вишківського ліцеїв поділились досвідом роботи з творчими, обдарованими, ''проблемними' дітьми, та дітьми з особливими освітніми потребами.

На засіданні Оксана Федорич, голова міжшкільної методичної комісії початкової освіти порушила ряд актуальних питань щодо організації роботи вчителів початкових класів.Також, учасники зустрічі акцентували увагу на індивідуальній роботі та роботі з батьками особливих здобувачів освіти, адже дитиноцентризм є найважливішим принципом НУШ.