Спортивні змагання присвячені Дню захисту дітей.

Дата: 03.06.2022 10:45

Діти України-цвіт нації!

1 червня 2022 року в смт.Вигода, відбулися спортивні змагання з нагоди Дня захисту дітей,які було організовано та проведено  Відділом освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради, спільно з Комунальним закладом "Вигодська дитячо-юнацька спортивна школа" Вигодської селищної ради.

Мета заходу- сприяти піднесенню емоційного настрою дітей; розвивати спритність, увагу, кмітливість; виховувати любов до фізичної культури та спорту; почуття дружби, колективізму.

Програма змагань включала такі види спорту:
- змагання з пляжного волейболу;
- рухливі естафети;
- пробіг заради миру.

Після завершення змагань переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.

Проведення таких заходів є хорошою традицією й сприяє розвитку спорту та фізичного виховання в ТГ.

Спорт – це здоров’я, а здоров’я – це життя!
 Тож, будьте активними та спортивними!