СТАРТУВАВ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

Дата: 06.11.2021 12:23

Розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: українська мова і література, іноземні мови (англійська, польська, німецька), правознавство, історія, економіка, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, екологія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання (технології).

Учнівські олімпіади проводяться з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки на базі трьох закладів освіти Вигодської селищної ради, а саме: Вигодському ліцеї, Шевченківському ліцеї та Старомізунському ліцеї імені Василя Верховинця.

Здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради долучилися до ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Нехай віра у себе, у свої здібності не полишає учнів на шляху до перемоги! Бажаємо учасникам та учасницям оптимізму та віри у власні знання!

Хто ж стане сильнішим – визначить журі.