Ігрові набори Six Bricks для першокласників закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради!

Дата: 25.11.2020 12:24

«Шість цеглинок» — це технологія навчання, яка допоможе учням тренувати пам’ять, розвивати моторику і творчо мислити. Через гру вони зможуть навчитися таких важливих, умінь, як, наприклад, вирішення проблемних завдань. Завдяки LEGO  можна успішно розвинути математичні, мовні та мовленнєві навички. Загалом, конструювання визнано науковцями найоптимальнішим способом для формування мотивації до навчання.

У рамках реалізації Концепції «Нова українська школа» та спільного Меморандуму Міністерства освіти і науки України та  The LEGO Foundation відділом освіти, молоді та спорту отримано та роздано закладам загальної середньої освіти 137 ігрових наборів Six Bricks.

Для кращого застосування даної технології  навчання використовуйте методичний посібник «Шість цеглинок в освітньому просторі школи», який розміщений на сайті відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради.