Вітаємо команду Вигодської територіальної громади з зайнятим І місцем в обласних змаганнях з техніки лижного туризму серед учнівської молоді!

Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді, за сприяння департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА та підтримки Федерації спортивного туризму Івано-Франківської області в селі Яблуниця Яремчанської міськради 28 січня  2022 року були проведені обласні змагання з техніки лижного туризму серед учнівської молоді.

Змагання проводились на дистанції  «Лижний маршрут», яка відповідала другому класу.

Вигодська територіальна громада представила дві команди:

І команда - учні Вигодського та Старомізунського ліцею імені В. Верховинця;

ІІ команда - вихованці Долинської філії ОДЦТКУМ.

В комплексному заліку команда Вигодської територіальної громади виборола перше місце, а команда Долинської філії  - друге місце.

Вітаємо переможців! Ці успіхи – результат таланту і наполегливої праці спортсменів. Нехай щастить Вам і до нових перемог!