Дидактичні матеріали для Нової української школи!

Дата: 29.12.2021 14:31

Головна мета Нової української школи – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

Дидактичні матеріали для Нової української школи – це особливий тип наочних дидактичних матеріалів, які потрібно використовувати для кращого сприйняття та засвоєння навчального матеріалу.

Відділом освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради проведено закупівлю дидактичних матеріалів для перших класів у кількості 229 одиниць на суму 204000,00 грн. Закупівля проводилась відповідно до потреб закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради.

Сподіваємось, що з допомогою цих матеріалів педагоги зможуть ефективніше здійснювати освітній процес, а школярі будуть цікаво пізнавати світ, здійснювати перші відкриття, робити впевнені кроки у навчанні.