Зональний тур І етапу обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради

Дата: 04.12.2019 15:00

Напевно у кожного лапатий сніг та легкий мороз вже навіюють святковий різдвяний настрій. Покращити його і надати українського народного колориту допомагають колядки, щедрівки та новорічні мініатюри у виконанні юних талантів – учнів закладів освіти Вигодської селищної ради.

У стінах Вигодського ліцею 3 грудня проведений зональний тур І етапу обласного конкурсу фольклорно-етнографічних колективів серед здобувачів освіти закладів загальної середньої освіти. У конкурсі взяли участь талановиті учні Вигодського та Вишківського ліцеїв, Старомізунського ліцею імені Василя Верховинця, Кропивницької гімназії імені М. Тимочка, Новошинської, Пшеничниківської та Сенечівської гімназій. Конкурс проведено з метою збереження народних звичаїв та обрядів, залучення молоді до збереження українських традицій та забезпечення змістовного дозвілля.

Дякуємо всім учасникам за незабутні емоції та впевненість у тому, що молоде покоління пам’ятає і шанує народні звичаї!