Меблі для закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради

Дата: 10.01.2020 15:01

Для забезпечення відповідних умов для реалізації Концепції "Нова українська школа" необхідне нове освітнє середовище. Невід’ємною складовою якого є оновлення матеріально-технічного забезпечення закладів освіти.

2 січня 2019 року відділом освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради отримано з департаменту освіти, науки та молодіжної політики обласної державної адміністрації та розподілено між закладами загальної середньої освіти 75 учнівських двомісних столів, 150 стільців для учнів, 16 комплектів комп’ютерних столів зі стільцями, 5 аудиторних дощок та 4 шафи.

Нові меблі ергономічні та зручні у використанні, покращують якість освітнього процесу та забезпечують нове планування освітнього простору у класах закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради.