Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради

В останній день осені, 30 листопада 2021 року,  відбулося очне  засідання інтервізійної групи психологічної служби  Відділу освіти, молоді і спорту Вигодської селищної ради.

На засіданні  було узгоджено  склад інтервізійної групи та  укладений контракт,  намічено  плани і перспективи розвитку, тож цей день, без сумніву, можна вважати днем заснування Інтервізійної групи. 

 Інтервізійна група- це екологічний безпечний простір для усвідомлення власної професійної ролі та ідентичності.

 Метою інтервізійної роботи має бути підтримка та розвиток професійного рівня практичних психологів та соціальних педагогів,  попередження вигорання, створення професійного поля, отримання професійних навичок, обмін досвідом.

Іноді все, що потрібно людині – це місце, де вона може бути почута. Важливо бути почутими в безпечному колі колег, де буде можливість зустрітися з різними точками зору стосовно нашої роботи: без засудження, але з підтримкою.

Велике спасибі всім учасникам групи за роботу, за щирість і бажання виходити з зони комфорту назустріч  змінам. Варто пам’ятати, що зміни є добрими, коли вони дійсно потрібні.« повернутися до списку новин