Онлайн майстер-клас  з використання настільної ігрової методики «Коло безпеки»

Дата: 20.10.2021 21:58

19 жовтня 2021 року працівники  психологічної служби Вигодської селищної ради взяли участь в онлайн майстер-класі  з використання настільної ігрової методики «Коло безпеки».

Майстер-клас відбувся в рамках проєкту Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та Уряду Сполучених Штатів Америки.

Тренером виступила консультант Катерина Пуха та  волонтер Вікторія Янковець.

Під час онлайн заняття учасники мали змогу відчути на практиці, як з допомогою гри «Коло безпеки» сформувати в учнів систему уявлень та знань щодо феномену насильства, форм та методів його попередження та подолання, а також звернення за допомогою у разі ризику ситуації насильства.

Учасники майстер-класу активно включалися в роботу, а по закінченні отримали  методичні рекомендації до гри, корисні ресурси для використання під час навчального процесу з учнями і очікуємо на комплекти карток для гри!

Велика вдячність кожному учаснику заняття!