Перше засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році

13.10.2023 року відбулося перше засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році. Модерували захід Віталій ОЛІЙНИК, начальник Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради, Наталія ФУТЕРКО, головний спеціаліст Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради і Мирослава ШАРАБУРЯК, голова міжшкільної методичної комісії з виховної роботи Вигодської селищної ради.

15:01 13.10.2023

Відзначення Дня працівника освіти – 2023 «Ви – наші надійні крила АБО крилатим грунту не треба…»

Учительська осінь… 06 жовтня 2023 року Вигодська освітянська спільнота об’єднює близько 700 осіб супергероїв. Професійні, відповідальні, творчі та неймовірно сміливі в цьому бурхливому життєвому морі, яке ставить задачі – часом бар’єри – і періодично змушує весь час бути у тому ж таки невпинному русі.

15:49 07.10.2023

Змагання з футболу серед юнаків, учнів 7-9 класів гімназій Вигодської селищної ради

З ініціативи Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради, 5 жовтня 2023 року відбулися змагання з футболу серед юнаків, учнів 7-9 класів гімназій Вигодської селищної ради.

15:42 05.10.2023

Пластові сходини станиць смт Вигода, смт Брошнів-Осада, с. Раків та м. Болехів присвячені відзначенню Дня захисників і захисниць України, Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня створення УПА

СКОБ! 1 жовтня 2023 року у с. Новий Мізунь поблизу урочища Дубовий кут відбулися пластові сходини станиць смт Вигода, смт Брошнів-Осада, с. Раків та м. Болехів присвячені відзначенню Дня захисників і захисниць України, Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня українського козацтва та Дня створення УПА

12:17 02.10.2023