Онлайн-семінар «Організація якісного освітнього процесу в початковій школі засобами сучасних електронних освітніх ресурсів»

Дата створення: 12:11 22.09.2021

З метою належної організації освітнього середовища НУШ   на платформі ZOOM  відбувся  онлайн-семінар для вчителів початкових класів Вигодської селищної ради на тему: «Організація якісного освітнього процесу в початковій школі засобами сучасних електронних освітніх ресурсів» за участі Асоціації Міст України. Учасники вищенаведеного онлайн-семінару отримали набір матеріалів та сертифікати на користуванням електронними засобами навчального призначення «Дидактичний мультимедійний контент для початкових класів KM MEDIA Ed Profi» (мультимедійний веб-ресурс в комплекті з кодом доступу), а саме: - КАТАЛОГ 1 КЛАС  МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ КОНТЕНТ ДЛЯ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ «KMMEDIA ED PROFI»; -КАТАЛОГ 2 КЛАС  МУЛЬТИМЕДІЙНИЙ КОНТЕНТ ДЛЯ ІНКЛЮЗИВНОГО НАВЧАННЯ В ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ «KMMEDIA ED PROFI»;

З нагоди святкування Дня селища Вигода та Дня Вигодської територіальної громади відбувся шаховий турнір та змагання з міні-футболу і волейболу

Дата створення: 11:35 22.09.2021

У шаховому турнірі взяли участь 22 учасники Вигодської територіальної громади.

Вітаємо з Днем народження Язвінську Галину Ярославівну, завідувача Мислівською початковою школою!

Дата створення: 20:17 15.09.2021

Шановна Галино Ярославівно! Прийміть від душі наші щирі вітання, Хай збудуться всі Ваші плани й бажання! Життя хай дарує чудові презенти, Яскраві емоції, щастя моменти. Щоб лихо до хати дорогу не знало, А доля Вам радість завжди дарувала!

Відбулося засідання міжшкільної методичної  комісії психологічної служби Вигодської селищної ради

Дата створення: 09:13 15.09.2021

14 вересня 2021 року на базі Вигодського ліцею ради відбулося засідання міжшкільної методичної  комісії психологічної служби Вигодської селищної ради.

Вітаємо з Днем народження Пилипіва Олега Івановича, директора Ілемнянського ліцею Вигодської селищної ради!

Дата створення: 09:32 12.09.2021

Шановний Олеже Івановичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня народження! Бажаємо Вам міцного здоров’я, постійного благополуччя, доброго настрою та великих сил. Нехай у Вашому житті завжди сяє сонце радості та щастя, нехай поруч будуть підтримка рідних та повага друзів, нехай ніколи  не покине впевненість та бадьорість. Зі святом!

Урочисте святкування з нагоди Дня фізичної культури і спорту

Дата створення: 22:04 11.09.2021

У Вигодській територіальній громаді урочисто відзначили День фізичної культури і спорту. У Вигодському будинку культури зібралися спортсмени, вихованці та тренери Вигодської дитячо-юнацької спортивної школи, шанувальники спорту. У заході взяли участь учасниця Олімпійських ігор у Токіо - Оксана Лівач; народний депутат України - Олександр Матусевич; начальник відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради - Віталій Олійник. У вітальному слові Олександр Матусевич відзначив важливість спорту в державі та поділився напрацюваннями Верховної Ради України для підтримки даної галузі. Народний депутат особисто відзначив Оксану Лівач, вручивши подарунок. Віталій Олійник передав вітальне слово від голови громади Миколи Мацалака, виконавчих органів ради та всього депутатського корпусу Вигодської селищної ради, зазначивши, що радою прийнято "Програму розвитку фізичної культури і спорту у Вигодській територіальній громаді", яка сприяє розвитку спорту. Також керівник відділу освіти, молоді та спорту відзначив роботу Вигодської дитячо-юнацької спортивної школи та її вклад в спортивну галузь громади. З мотиваційним виступом до присутніх звернулася учасниця Олімпійських ігор у Токіо Оксана Лівач, яка поділилася своїм рецептом спортивного успіху.

Вітання!

Дата створення: 11:55 11.09.2021

У День фізичної культури і спорту України вітаємо спортсменів-професіоналів, учителів фізичної культури, здобувачів освіти, тренерів  та всіх любителів активного життя. Бажаємо бадьоро, весело, без задишки і з доброю посмішкою на обличчі бігти назустріч щастю та своїм мріям. Міцних сил, міцного здоров'я, міцного характеру, міцної дружби і любові!

Педагогічні студії для педагогічних працівників

Дата створення: 17:51 06.09.2021

03.09.2021 в онлайн форматі на платформі Google Meet відбулася педагогічна студія «Виховної роботи» із заступниками директорів та педагогами організаторами закладів освіти Вигодської селищної ради. Мирослава Шарабуряк, голова міжшкільної методичної комісії  порушила ряд актуальних питань щодо організації виховного процесу у 2021/2022 навчальному році.