Співпраця і обмін досвідом між ДЮСШ Вигодської та Перегінської громад!

7 лютого відбувся семінар з обміну досвідом між ДЮСШ Вигодської селищної ради та Перегінською ДЮСШ. Захід проходив на базі Вигодського ліцею та був організований з ініціативи в. о. директора ДЮСШ Вигодської селищної ради Надії Зубової. Перша частина семінару будувалася на дискусії та обговоренні важливих робочих питань. Віталій Олійник, начальник Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради, розповів про важливість функціонування дитячо-юнацької спортивної школи у громаді. В. о. директора ДЮСШ Вигодської селищної ради Надія Зубова презентувала роботу спортивної школи, розповіла про досягнення тренерів та вихованців, особливості роботи у час воєнного стану. Також учасники семінару переглянули фотофільм про спільні поїздки, змагання та активне дозвілля вихованців закладу. Директор Вигодського ліцею Світлана Рак поділилася досвідом співпраці зі спортивною школою та зауважила позитивний вплив на учнів ліцею відвідування секцій ДЮСШ. Друга частина семінару пройшла у форматі дружнього турніру з волейболу між командами Перегінської та Вигодської спортивних шкіл. Гра була цікавою та напруженою, адже команди були одинаково сильними. Проте перемогу здобули господарі поля, волейболісти Вигодської громади. Впевнені, що організований захід не пройшов даремно. Адже кожен учасник семінару перейняв певний досвід, зрозумів і побачив ту працю, яку докладають тренери Вигодської ДЮСШ для виховання юних чемпіонів. Варто зауважити, що директор спортивної школи Роман Семенишин зараз захищає незалежність України від рук лютого загарбника.  Велика вдячність і шана всім воїнам ЗСУ за можливість працювати і жити на рідній землі!

13:24 08.02.2024