Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради, проведено ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  Конкурс проводився на базі Вигодського ліцею Вигодської селищної ради з  дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки.

13:18 14.11.2021

13 листопада відбувся ІІ етап учнівської олімпіади з інформатики

Здобувачі освіти Вигодської сесищної ради  долучилися до з інформатики олімпіади та показали свої вміння з програмування. Олімпіада проходила на базі Долинського ліцею №4 в онлайн-режимі з використанням автоматизованої системи e-olymp, яка розроблена працівниками Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки.

12:56 14.11.2021

Відбувся останній етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сенечівської гімназії Вигодської селищної ради

Сьогодні, 9 листопада 2021 року у приміщенні Вигодської селищної ради (вул. Д. Галицького,75, смт. Вигода) відбулася публічна та відкрита презентація  перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти - Сенечівської гімназії Вигодської селищної ради, кандидата на посаду директора даного закладу освіти.

19:36 09.11.2021

Флешмоб "Українська мова єднає"!

Сьогодні, 9 листопада, відзначається День української писемності та мови. Традиційно у цей день проводять загальнонаціональний диктант. Цьогорічний радіодиктант національної єдності буде вже 21-м. Долучилися до радіодиктанту і стали часточкою великої української родини працівники Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради.

18:57 09.11.2021

СТАРТУВАВ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

Розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: українська мова і література, іноземні мови (англійська, польська, німецька), правознавство, історія, економіка, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, екологія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання (технології).

12:23 06.11.2021

Нові підручники для учнів 4 та класів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради

Усі заклади загальної середньої освіти Вигодської селищної ради отримали підручники для 8-х та 4-х класів відповідно до свого попереднього замовлення. Авторів видань учителі закладів загальної середньої освіти громади мали можливість обирати відкрито за допомогою електронної програми «КУРС: Школа» на порталі "ІСУО".

15:41 27.10.2021