Акція "Ангели пам'яті" у Сенечівській гімназії

Дата створення: 09:34 25.02.2020

Учні Сенечівської гімназії вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні долучившись до тихої акції "Ангели пам'яті". В акції активну участь приймали всі учні, які виготовили 100 білих паперових Ангелів та розвісили на берізці біля пам'ятника Героям Небесної сотні у центрі села.

День дружби у Вигодському ЗДО "Дзвіночок"

Дата створення: 13:11 21.02.2020

Як часто ми недооцінюємо значення справжньої дружби у нашому житті. Вірний друг завжди підтримає, розділить миті радості і розрадить у миті суму. Веселий жарт та кілька цікавих історій — і ось твої губи вже розпливаються в нестримній посмішці.

21 лютого - Міжнародний день рідної мови!

Дата створення: 10:49 21.02.2020

Карантин у Вигодському ліцеї Вигодської селищної ради

Дата створення: 16:00 10.02.2020

Відповідно до наказу відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради від 10.02.2020 №18 "Про призупинення освітнього процесу у Вигодському ліцеї Вигодської селищної ради" діяльність Вигодського ліцею Вигодської селищної ради призупинено з 11 лютого 2020 року по 14 лютого 2020 року.

Чемпіонат з шахів серед школярів

Дата створення: 17:28 07.02.2020

Гра в шахи – це унікальний вид спорту, що поєднує в собі мистецтво, спорт та науку. Це гра, якою захоплювалися вчені колись і яка продовжує бути популярною у всьому світі зараз – в час високих технологій та комп’ютерних ігор.

Реєстрація для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні розпочалася 3 лютого і триватиме до 24 березня.

Дата створення: 17:24 07.02.2020

Щоб зареєструватися для участі у ЗНО, потрібно створити й заповнити реєстраційну картку, бланк якої формується із використанням спеціального сервісу «Зареєструватися», розміщеного на веб-сайті УЦОЯО у рубриці «ЗНО/ДПА», підготувати комплект реєстраційних документів і подати його особі, відповідальній за реєстрацію в закладі освіти (для випускників шкіл, студентів професійно-технічних закладів і коледжів, які цього року завершують здобуття повної загальної середньої освіти) або надіслати його до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти (для випускників минулих років).