Тиждень профорієнтації у Старомізунському ліцеї ім. Василя Верховинця

Дата створення: 15:18 07.02.2020

З 03.02 по 07.02.2020 р. у Старомізунському ліцеї імені Василя Верховинця пройшов Тиждень профорієнтації. Тиждень Профорієнтації: Тести, тренінги, презентації. В понеділок 11 клас Про професійне визначення, Особистість І просто про нас. Середа. Алгоритм- Вибір професії. Хочу, Можу, Треба І сучасні тенденції. Плюс в кабінеті психолога Профконсультації. У четвер На «Острів» всі попадаємо. Розбираємо ролі, Комунікуємо, Себе представляємо. Візуалізація – суперсила, Підсвідомість Нам дарує чудесні крила. Професія – друге «Я», Оцінку тижню Поставить Життя! (Молнар Л.М., практичний психолог Старомізунського ліцею ім. Василя Верховинця)

Інклюзивне навчання у Вигодському ліцеї

Дата створення: 11:41 05.02.2020

Для забезпечення права дітей з особливими освітніми потребами, на здобуття освіти у Вигодському ліцеї організовано інклюзивне навчання.4 лютого 2020р.до ліцею з методичною допомогою завітали представники КУ"Інклюзивно-Ресурсного Центру"Долинської районної ради.Співпраця з дефектологом,реабілітологом,логопедом та психологом виявилась необхідною і плідною.

Флешмоб у Пшеничниківській гімназії

Дата створення: 15:49 04.02.2020

Розколяда у Старомізунському ЗДО "Журавлик"

Дата створення: 15:21 31.01.2020

В Старомізунському ЗДО "Журавлик" 20.01. 2020 року відбулася музична розвага для працівників та вихованців закладу Розколяда "Щедрий вечір, добрий вечір!. В організації заходу були задіяні вихованці старшої групи, соціальний педагог Безділь Н.Р., музичний керівник Ковальчук І.Т. та вихователь Гладич О.І. Метою заходу було ознайомити вихованців про різдвяні традиції рідного села, формуванню духовно багатої особистості. Під час виступу панувала доброзичлива та пізнавальна атмосфера. Вихованці та працівники закладу приймали активну участь у виконанні колядок та щедрівок.

Ліцензування

Дата створення: 15:12 31.01.2020

Книги та навчальні посібники для педагогів закладів освіти Вигодської селищної ради

Дата створення: 16:25 19.01.2020

Сучасна освіта потребує нового підходу у навчанні та вихованні учнів. Щоб допомогти педагогам зрозуміти освітню реформу, працювати плідно та ефективно існує безліч джерел інформації. Це інтернет-ресурси, засоби масової інформації, книги, підручники, навчально-методичні посібники, журнали та багато іншого. Вже скоро педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради отримають навчально-методичні посібники для роботи в умовах НУШ у 1-2 класах; додаткові книги з української, художньої літератури, біології, географії, історії для 5-6 класів; посібники, які допоможуть педагогам у роботі в класах з інклюзивною та індивідуальною формою навчання; методичні рекомендації для реалізації українського правопису у новій редакції у закладах загальної середньої освіти. 851 примірник цих книг доставлено у відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради. Відповідно до попереднього замовлення та мережі закладів освіти книги розподілено та посортовано. Впевнені, що завдяки цим навчальним посібникам в закладах освіти не тільки збагатяться бібліотечні фонди, а педагоги і учні отримають нові знання, необхідні для особистого та професійного розвитку.

Відлуння Різдвяних свят!

Дата створення: 20:10 09.01.2020