Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради

Новини відділу

 

  

День Гідності та Свободи

Дата створення: 10:15 21.11.2019

День Гідності і Свободи - це вшанування тих подій в історії сучасної України, які змінили життя багатьох українців, їх бачення світу, своєї держави і себе. Незламними і нескореними українці постали перед всім світом під час Революції гідності, обираючи для себе за найвищу цінність – честь, гідність, свободу свого народу, проявивши свою готовність до активності, єдності. Гідність і свобода лежать в основі моральних ідеалів, принципів, переконань, норм, які визначають стосунки між людьми і ставлення громадян до своєї держави. Одним з ключових понять Конституції України є єдність, а свобода головна людська цінність, фундаментальна складова людського існування. Ми маємо навчитися з повагою та обережністю ставитися до гідності кожної людини, а також навчати цьому наших дітей. Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди і непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління. Миру всім нам! Слава Україні! Шана героям!

Цьогоріч – 85-ті роковини Голодомору. Україна і світ вшановуватимуть пам’ять мільйонів жертв Великого Голоду 1932-1933 років.

Дата створення: 10:01 21.11.2019

«Руки дитини, яка двадцять років тому вперше запалила свічу пам’яті, стали руками солдата, які тримають автомат, захищають батьків. Очі, які тоді вмивалися сльозами від розповіді бабці про пережите у 1932–1933 роках, нині впевнено дивляться на ворога через приціл. Нація, яка в минулому єдналася в хвилини вшанування померлих у часи Голодомору, об’єдналася, аби захистити своє майбутнє, і створила потужну армію. Скорбота за вбитими предками дає сили захищати себе і нащадків»                                                                                                                                                                                                    Володимир В’ятрович

Дидактичні матеріали для перших класів закладів освіти Вигодської селищної ради

Дата створення: 14:17 10.11.2019

Закон "Про освіту" визначає, що компетенція – це "динамічна комбінація знань, умінь, навичок, способів мислення, поглядів, цінностей, інших особистих якостей, що визначає здатність особи успішно соціалізуватися, провадити професійну та/або подальшу навчальну діяльність ". Тож задача сучасної початкової школи – в ігровій формі заохочувати учнів до пізнання нового та опанування необхідних у життя вмінь і знань. 

Святкування Дня працівників освіти

Дата створення: 11:59 20.10.2019

Й. Гете казав: «Перед розумом треба схилити голову, перед добрим серцем – стати на коліна».

Школярі та всі охочі громадяни можуть допомогти звільнити планету від сміття, долучившись до міжнародного дня чистих берегів - акція триватиме з 16 до 30 Вересня

Дата створення: 21:38 19.09.2019

Чи знаєте ви, що за нинішніх темпів засмічення річок, морів та океанів до 2050 року в них буде більше пластику, аніж риби? Щоб запобігти цьому, в треті вихідні вересня (цьогоріч – 21 вересня) мільйони волонтерів у всьому світі (понад 150 країн) долучаються до глобального прибирання.