Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради

Новини відділу

 

  

Матеріально-технічне забезпечення Нової української школи!

Дата створення: 11:22 07.12.2021

Нова українська школа – це новий освітній простір, який має бути зручним та комфортним для кожного учня. З цією метою змінюється просторово-предметне оточення. Саме за шкільною партою учні отримують загальні уявлення про навколишній світ, напрацьовують моделі соціальної поведінки і вчаться критично і послідовно мислити. Більшість педагогів сходяться на думці, що процес засвоєння знань безпосередньо залежить від раціональності організації робочого простору і комфорту школяра під час навчання. Так, до закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради доставлено сучасні меблі для  першокласників, а саме: 199 комплектів столів учнівських одномісних та стільців; 12 дощок шкільних магнітно крейдо-маркерних.         

Вітання з нагоди Дня місцевого самоврядування! 

Дата створення: 10:57 07.12.2021

Шановні колеги!  Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята - Дня місцевого самоврядування!   Бажаємо від щирого серця — усім, хто працював та  працює на благо нашої громади,  міцного здоров’я, достатку, благополуччя, святкового настрою, родинного затишку. Нехай усі життєві негаразди обходять Вас стороною, щоб натхнення, оптимізм і стійкість духу в нелегкій повсякденній праці ніколи не залишали  Вас, а  професійний досвід, компетентність і розуміння своєї справи були і надалі Вашими порадниками в усіх добрих  починаннях на благо громади і нашої держави!

Ноутбуки для закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради!

Дата створення: 10:50 07.12.2021

З метою забезпечення технічними засобами педагогів, для належної організації здобуття загальної середньої освіти, зокрема в умовах карантинних обмежень та заборони на відвідування закладів освіти здобувачами, додповідно до розподілу Івано-Франківської обласної ради до закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради надійшли ноутбуки (33 одиниці).

Вітаємо з ювілейним Днем народження Гука Андрія Івановича, директора Кропивницької гімназії ім. М. Тимочка!

Дата створення: 23:06 30.11.2021

Шановний Андрію Івановичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілейного Дня народження! Бажаєм залишатися успішним, Не зупинятися ні на мить, Іти вперед і підніматись вище По сходинках кар’єрних і людських! Хай поважають, люблять та цінують, І друзі, і колеги, і сім’я. Хай доля лиш найкраще подарує, Щасливого, яскравого життя!

В останній день осені, 30 листопада 2021 року,  відбулося очне  засідання інтервізійної групи психологічної служби  Відділу освіти, молоді і спорту Вигодської селищної ради!

Дата створення: 21:55 30.11.2021

На засіданні  було узгоджено  склад інтервізійної групи та  укладений контракт,  намічено  плани і перспективи розвитку, тож цей день, без сумніву, можна вважати днем заснування Інтервізійної групи.   Інтервізійна група- це екологічний безпечний простір для усвідомлення власної професійної ролі та ідентичності.

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!!

Дата створення: 00:59 24.11.2021

Вітаємо ВІТЮКА МИКОЛУ ВІТАЛІЙОВИЧА, учня 9 класу Вигодського ліцею Вигодської селищної ради, який зайняв І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій! Висловлюємо щиру вдячність учителю Штеню Василю Йосифовичу!

Вільні творити майбутнє! День Гідності та Свободи!

Дата створення: 10:04 21.11.2021

Сьогодні, 21 листопада ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.