Вітаємо з ювілейним Днем народження Гука Андрія Івановича, директора Кропивницької гімназії ім. М. Тимочка!

Дата створення: 23:06 30.11.2021

Шановний Андрію Івановичу! Прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілейного Дня народження! Бажаєм залишатися успішним, Не зупинятися ні на мить, Іти вперед і підніматись вище По сходинках кар’єрних і людських! Хай поважають, люблять та цінують, І друзі, і колеги, і сім’я. Хай доля лиш найкраще подарує, Щасливого, яскравого життя!

В останній день осені, 30 листопада 2021 року,  відбулося очне  засідання інтервізійної групи психологічної служби  Відділу освіти, молоді і спорту Вигодської селищної ради!

Дата створення: 21:55 30.11.2021

На засіданні  було узгоджено  склад інтервізійної групи та  укладений контракт,  намічено  плани і перспективи розвитку, тож цей день, без сумніву, можна вважати днем заснування Інтервізійної групи.   Інтервізійна група- це екологічний безпечний простір для усвідомлення власної професійної ролі та ідентичності.

І ЗНОВУ ПЕРЕМОГА!!!

Дата створення: 00:59 24.11.2021

Вітаємо ВІТЮКА МИКОЛУ ВІТАЛІЙОВИЧА, учня 9 класу Вигодського ліцею Вигодської селищної ради, який зайняв І місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з інформаційних технологій! Висловлюємо щиру вдячність учителю Штеню Василю Йосифовичу!

Вільні творити майбутнє! День Гідності та Свободи!

Дата створення: 10:04 21.11.2021

Сьогодні, 21 листопада ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та всіх українських воїнів, які беруть участь у війні на сході держави, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній і суверенній державі. Усі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти

Дата створення: 14:58 20.11.2021

Івано-Франківський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти розпочав підготовку учителів 5-их класів 2022/2023 н.р. до впровадження нового Державного стандарту базової середньої освіти. Педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради долучилися до навчання, яке проходить три дні у дистанційній формі та у групах за освітніми галузями. Під час навчання порушено ряд важливих та актуальних питаннь, зокрема: - дитина з особливими освітніми потребами як суб’єкт інклюзивної освіти; - зміст та методика навчання навчальних предметів у 5-6 класах; - огляд засобів дистанційного та змішаного навчання; - поняття про безпечне та комфортне освітнє середовище закладу освіти, як необхідна складова Нової української школи; - оцінювання навчальних досягнень учнів у Новій українській школі; - основні підходи в освітньому процесі (компетентнісний, особистісно-зорієнтований, інтегрований, діяльнісний), тощо.

Привітання із перемогою!!!

Дата створення: 21:27 18.11.2021

Вітаємо ученицю 10 класу Вигодського ліцею Вигодської селищної ради Фолис Ілону Степанівну, яка зайняла ІІ місце у ІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови! Висловлюємо щиру вдячність учителю Петрів Вірі Володимирівні.