Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії!

Дата створення: 19:36 15.11.2021

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії: ІІІ місце

Вітаємо переможців ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології!

Дата створення: 19:33 15.11.2021

Переможці ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з екології: ІІІ місце

Міжнародний день логопеда!

Дата створення: 16:45 14.11.2021

14 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день логопеда. Від щирого серця поспішаємо привітати кожного, хто вибрав для себе цю професію! Нехай Вас завжди супроводжує успіх та добрі слова від усіх, кому Ви зуміли допомогти! Нехай прекрасні почуття зігрівають Ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

Відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови

Дата створення: 13:29 14.11.2021

12 листопада,  на базі Вигодського ліцею з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки відбувся ІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

Дата створення: 13:18 14.11.2021

З метою вшанування творчої спадщини Тараса Григоровича Шевченка, пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованих учнів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради, проведено ІІ етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.  Конкурс проводився на базі Вигодського ліцею Вигодської селищної ради з  дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки.

13 листопада відбувся ІІ етап учнівської олімпіади з інформатики

Дата створення: 12:56 14.11.2021

Здобувачі освіти Вигодської сесищної ради  долучилися до з інформатики олімпіади та показали свої вміння з програмування. Олімпіада проходила на базі Долинського ліцею №4 в онлайн-режимі з використанням автоматизованої системи e-olymp, яка розроблена працівниками Івано-Франківського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти з дотриманням усіх правил, процедур та вимог протиепідемічної безпеки.

Відбувся останній етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сенечівської гімназії Вигодської селищної ради

Дата створення: 19:36 09.11.2021

Сьогодні, 9 листопада 2021 року у приміщенні Вигодської селищної ради (вул. Д. Галицького,75, смт. Вигода) відбулася публічна та відкрита презентація  перспективного плану розвитку закладу загальної середньої освіти - Сенечівської гімназії Вигодської селищної ради, кандидата на посаду директора даного закладу освіти.

Флешмоб "Українська мова єднає"!

Дата створення: 18:57 09.11.2021

Сьогодні, 9 листопада, відзначається День української писемності та мови. Традиційно у цей день проводять загальнонаціональний диктант. Цьогорічний радіодиктант національної єдності буде вже 21-м. Долучилися до радіодиктанту і стали часточкою великої української родини працівники Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради.

СТАРТУВАВ ІІ ЕТАП ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД З НАВЧАЛЬНИХ ПРЕДМЕТІВ

Дата створення: 12:23 06.11.2021

Розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів: українська мова і література, іноземні мови (англійська, польська, німецька), правознавство, історія, економіка, математика, біологія, географія, астрономія, фізика, хімія, екологія, інформатика, інформаційні технології, трудове навчання (технології).

04 листопада 2021 року відбулось засідання комісії з проведення конкурсного відбору на посаду директора Сенечівської гімназії Вигодської селищної ради

Дата створення: 11:29 05.11.2021

04.11.2021 відбувся черговий етап конкурсу на заміщення вакантної посади директора Сенечівської гімназії, а саме: