Впровадження дебатного клубу й ігрофікації у Вигодській територіальній громаді

Сьогодні Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради і Молодіжна рада Вигодської селищної ради стали на крок ближче до професійного впровадження дебатного клубу й ігрофікації у Вигодській територіальній громаді. Дякуємо за таку чудову можливість нашим друзям з Долинської міської ради.

12:31 29.11.2023

Талановиті здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради взяли участь у ІІ етапі обласного конкурсу іграшок-сувенірів

Учасники презентували свої роботи у номінаціях: "Зразки традиційних іграшок" "Сучасні іграшки та предмети ігрового вжитку" На обласний етап конкурсу іграшок-сувенірів відправлено роботи переможців:    Шевченківького ліцею;  Вигодського ліцею; Лолинської гімназії;

14:28 16.11.2023

Перші сходинки до справжньої науки

31 жовтня 2023 року на базі Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради відбувся обласний форум учнівської молоді "Перші сходинки до справжньої науки".

12:21 14.11.2023