Клас безпеки у Вигодській громаді відкрито!

Сьогодні, 26.10.2023 у Вигодському ліцеї Вигодської селищної ради запрацював простір безпеки для дітей, це ігрова, практична, розвивальна діяльність у вивченні основ безпеки.

16:17 26.10.2023

Партнерська взаємодія Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради з НЦ «Мала академія наук України»

З метою популяризації екологічних знань та наукової діяльності учасників освітнього процесу, розширення мережі гуртків дослідницько-експериментального напряму, у рамках співпраці Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради з НЦ «Мала академія наук України» 21 жовтня 2023 року на базі Центру спадщини Вигодської вузькоколійки відбувся семінар-практикум «Дослідницький потенціал змісту екологічної підготовки юних науковців Прикарпаття».

12:42 24.10.2023

Талановиті та неймовірні...

Вкотре здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради продемонстрували свої таланти долучившись до ІІ (відбіркового) етапу конкурсу солістів «Пісенний дивограй» в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» серед закладів загальної середньої освіти та позашкільної освіти.

10:02 23.10.2023

Осягаємо нове та актуальне

Голова міжшкільної методичної комісії керівників закладів освіти Вигодської селищної ради Мирослава Тисяк спільно з Відділом освіти, молоді та спорту 13.10.2023 провели освітній інтенсив з керівниками закладів освіти. Головним лейтмотивом зустрічі стала тема атестації педагога.

11:32 21.10.2023

Засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради

18 жовтня 2023 року відбулося десяте засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради. Формат засідання був незвичним - лідери занурилися в історичне минуле нашого краю з фільмом Олеся Саніна "Довбуш"

09:14 19.10.2023

Перше засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році

13.10.2023 року відбулося перше засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році. Модерували захід Віталій ОЛІЙНИК, начальник Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради, Наталія ФУТЕРКО, головний спеціаліст Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради і Мирослава ШАРАБУРЯК, голова міжшкільної методичної комісії з виховної роботи Вигодської селищної ради.

15:01 13.10.2023