Відбулись змагання з техніки пішохідного туризму «Срібний карабін»

Дата: 18.10.2021 08:42

8-10 жовтня 2021 року в с. Саджава Богородчанської селищної ради були проведені обласні змагання з техніки пішохідного туризму «Срібний карабін» серед гуртківців закладів освіти.

Змагання проводилися Івано-Франківським обласним державним центром туризму і краєзнавства учнівської молоді за сприяння департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА

Взяли участь 22 команди (110 учасників) від закладів освіти Івано-Франківської області.

Змагання включають:    змагання на дистанції «Крос похід» (ІІ клас дистанції),      конкурси «В’язання вузлів» та «В’язання вузлів наосліп»;

Від Вигодської ТГ було представлено 4 команди. Загальні командні місця наших вихованців: ІІІ, V, XIV, XX

У конкурсі «В’язання вузлів» ІІІ місце  виборола  Верстюк Вікторія;

у конкурсі «В’язання вузлів наосліп» наша команда зайняла  ІІІ-тє місце.

Команди-призери в комплексному заліку, їх учасники, тренери нагороджені грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА та дипломами Івано-Франківського обласного державного центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, медалями та цінними призами, які надав партнер – магазин туристичного спорядження «Горгани».