Зарахування дітей до 1-х класів  закладів загальної середньої освіти  Вигодської селищної ради у 2021 році

Дата: 12.05.2021 08:49

1.     З 14 травня 2021 року по 14 червня 2021 року починається прийом заяв для зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти на 2021/2022 навчальний рік.
  2. Батьки, або особи, що їх заміняють мають можливість подати документи для зарахування дітей в 1 клас  електронною поштою у сканованій формі без електронного цифрового підпису або з використанням електронної системи зарахування дітей до першого класу «school.isuo.org» із подальшим поданням документів у паперовій формі після завершення карантину. На час тривалості карантину  організовано гнучкий режим прийому документів.
  3.
  4. Запис дитини до школи онлайн. Покрокова інструкція

1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут.
  5. 2. Оберіть школу серед перелічених.
  6. 3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією
  7. 4. Зв’яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено (вся інформація розміщена на сайтах закладів загальної середньої освіти).
  8. 5. Після завершення карантину, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.

Наказ Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради від 30.04.20 № 37  "Про зарахування дітей до 1-х класів  закладів загальної середньої освіти  Вигодської селищної ради у 2021 році"