Відбулась он-лайн зустріч депутатів-освітян!

Дата: 29.01.2021 08:55

Зміни в освіті є важливими і актуальними.  Освіта є пріоритетним напрямком розвитку держави та громади.

Віталій Олійник, начальник відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради, депутат Вигодської селищної ради взяв участь у он-лайн зустрічі депутатів-освітян рад різних рівнів від політичної партії "Голос" з Наталією Піпою, секретарем Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій.

На зустрічі обговорювалися проблеми освіти в громадах та на рівні держави. Пріоритети і можливості депутатів-освітян на 2021 рік.

Обговорювалися питання:

? Виконання освітніх реформ, зокрема НУШ (Нова українська школа);

? “Школа, яка готує до життя”: впровадження профільної освіти в Україні (старші класи НУШ);

? Запровадження раннього виходу на пенсію та якісного пенсійного забезпечення вчителів;

? Програма “Безпечна школа”;

? Програма “Проривна школа”;

? Освітній хаб для вчителів.

Віталій Олійник порушив питання внесення змін у формулу розрахунку освітньої субвенції, формування нової системи оплати праці педагогічних і медичних працівників закладів освіти, фінансування з освітньої субвенції оплати праці педагогічних працівників закладів дошкільної освіти.

За результатами зустрічі був напрацьований конкретний план дій. Наталія Піпа пообіцяла, що такі зустрічі будуть систематичними.