Робоча зустріч щодо підсумків проведення медичних оглядів та лабораторних досліджень для створення безпечних умов перебування дітей в закладах освіти

Дата: 27.09.2022 10:14

26 вересня 2022 року відбулася паритетна робоча зустріч т. в. о. начальника Долинського відділу Калуського районного відділу ДУ «Івано-Франківський ОЦКПХ МОЗ» Юліани КОНИК та начальника Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради Віталія ОЛІЙНИКА. Ключовими темами для обговорення стали:

• підбиття підсумків організації та проведення лабораторних досліджень для проведення обов’язкових медичних оглядів працівників закладів освіти Вигодської селищної територіальної громади перед початком 2022/2023 навчального року;
  • визначення питань, що виникали під час організації та проведення цих досліджень та шляхи їх вирішення.

Також учасники зустрічі обговорили питання організації проведення виробничого лабораторного контролю якості питної води, показників мікроклімату, дослідження готової продукції за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками, які необхідні для дотримання та створення нешкідливих та безпечних умов перебування дітей в закладах освіти.