Школа менеджменту освітніх управлінців

Дата: 07.07.2021 12:12

Центром професійного розвитку педагогічних працівників Долинської міської ради з 23 по 25 червня 2021 року було проведено Школу менеджменту освітніх управлінців для керівників закладів освіти Вигодської, Витвицької та Брошнів-Осадської територіальних громад.

У рамках програми  відбулась зустріріч  керівників закладів освіти з головами територіальних громад та начальників відділів освіти, а саме: Миколою Мацалаком, Василем Ільницьким, Іваном Дирівом, Інною Кудлою, Віталієм Олійником, Валентиною Василенко.

Обговорили важливі питання щодо зміцнення потенціалу освітнього процесу територіальних громад, особливості закладів освіти, специфіку їхньої роботи, успіхи і досягнення здобувачів освіти та педагогів. До обговорень актуальних питань дискусійних панелей долучились Микола Мацалак – селищний голова Вигодської територіальної громади та Віталій Олійник -  начальник Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради.