Вітаємо з Днем знань!

Дата: 01.09.2022 12:14

Шановні освітяни, батьки, здобувачі освіти!

Вітаємо вас з початком нового навчального року, з Днем знань!

На жаль, у цьому році це світле і радісне свято проходить у воєнний час.

Тому, щохвилини дякуємо Богу та ЗСУ за можливість навчатися в українській школі.

І всі ми розуміємо, що новий 2022/2023 навчальний рік буде особливим і не завжди простим, що потрібно бути готовими до різних сценаріїв. Адже, формат навчання, як це вже неодноразово наголошувалося, залежатиме виключно від безпекової ситуації в регіоні. Проте, незважаючи на війну, діти повинні навчатися. Безперечно, головним і незмінним пріоритетом для нас залишається безпека освітян та якість освітнього процесу, що, звичайно, потребує особливої уваги в складних умовах воєнного стану.

Тому, не зважаючи на формат навчання та обставини, які склалися, сьогодні важливий день для учнів, батьків та вчителів. Саме з нього починається незвіданий, цікавий і водночас нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя.

Бажаємо вам успіхів, натхнення, жаги до знань та нестримної волі до перемоги. Нехай перший дзвоник пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх розпочатих справ.

Особливо, вітаємо зі святом дорогих першокласників -  нехай ваш шлях буде захоплюючим, цікавим та пізнавальним.

Освітянам та батькам бажаємо відваги, витримки, мужності та єдності! Будьте сильними та сміливими, будьте патріотами нашої рідної України!

Вдалого старту і нових здобутків!

Разом до перемоги!

Слава Україні та героям-захисникам!