Конференція "Підсумки впровадження НУШ у початковій школі"

Дата: 24.06.2022 14:56

Сьогодні, 24 червня 2022 року Відділом освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради проведено конференцію «Підсумки  впровадження НУШ у початковій школі» для керівників закладів освіти Вигодської селищної ради.

Нова українська школа – це школа, у якій комфортно вчитись і яка дає учням не тільки знання, але й вміння та навички використовувати їх у повсякденному житті. Її мета – виховати творчу особистість та громадянина, який вміє приймати рішення, дотримуватися законодавчих актів та прав людини.

Керівники закладів освіти Вигодської селищної ради активно брали участь у проведенні конференції, зокрема виконали інтерактивну вправу на платформі Mentimeter, продовжили речення «Нова українська школа для мене…» та побудували хмару слів.

Здійснили віртуальну подорож до закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради.

Віталій ОЛІЙНИК, начальник Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради детально проаналізував освітні питання щодо впровадження Нової української школи, а саме:

• освітнє середовище НУШ;
  • інклюзивне навчання;
  • програмно – методичне забезпечення;
  • дистанційне навчання;
  • навчання в умовах воєнного стану;
  • забезпечення якості освіти у початковій школі;
  • підвищення кваліфікації педагогічних працівників початкової школи.

Про впровадження Нової української школи у базову школу розповіла Світлана РАК, голова міжшкільної методичної комісії керівників закладів освіти Вгодської селищної ради.

За результатами конференції можна позитивно оцінити нововведення Нової української школи і впевнено зазначити, що спільними зусиллями нам вдалося успішно впровадити освітню реформу НУШ у початкову школу.

Дякуємо всім учасникам за активну участь у конференції.

Сподіваємось, що впровадження Нової української школи у базову школу буде також успішним.

Адже: "...кожен фініш - це, по суті, старт" (Л. Костенко).