Зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради на 2022/2023 навчальний рік

Дата: 15.04.2022 15:27

З 18 квітня 2022 року розпочинається прийом заяв для зарахування дітей до перших класів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради на 2022/2023 навчальний рік.

В умовах воєнного часу організовано гнучкий режим прийому заяв про зарахування до 1-го класу (їх сканованих копій чи фотокопій), що подаються одним із батьків, опікуном, іншим законним представником, та відповідних документів (їх копій) наручно, електронною поштою, іншими засобами зв’язку  або з використанням електронної системи зарахування дітей до першого класу «school.isuo.org» із наступним поданням документів у паперовій формі.

Запис дитини до школи онлайн.

Покрокова інструкція:

1. Зареєструйтесь в системі електронної реєстрації в заклади загальної середньої освіти тут

2. Оберіть заклад загальної середньої освіти серед перелічених.

3. Створіть заявку та відправте її. Для цього необхідні дані зі свідоцтва про народження дитини. Скористайтесь детальною ілюстрованою інструкцією

4. Зв’яжіться зі школою електронною поштою чи телефоном та запитайте про можливість підтвердити заяву віддалено (вся інформація розміщена на сайтах закладів загальної середньої освіти).

5. Після завершення воєнного стану, підтвердіть електронну заяву оригіналами та фотокопіями документів.

Наказ Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради від 01.04.2022 № 34  "Про зарахування дітей до 1-х класів  закладів загальної середньої освіти  Вигодської селищної ради у 2022 році"