Відділ освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради

Обласний конкурс іграшок-сувенірів

Обдаровані учні закладів загальної середньої освіти Вигодської громади взяли участь у I та II етапі обласного конкурсу іграшок-сувенірів, який проводився у двох номінаціях для трьох вікових груп.
 

Загалом учасниками конкурсу стали 27 учнів із 7-ми закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради.
Роботи здобувачів освіти вразили  журі творчим підходом, складністю виконання, художньо-естетичним оформленням, відповідністю до українських народних традицій та збереженою ігровою функцією.

За результатами підсумкового наказу Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради переможцями у II етапі визначено:

Номінація «Традиційна іграшка» 

 Старша вікова категорія:

Довжанська Наталія, учениця Лолинської гімназії з роботою «Українське обійстя» (керівник Кобинець Світлана Василівна) –I місце.

Середня вікова категорія:

Червак Марія, учениця Шевченківського ліцею з роботою «Берегиня Природи» (керівник Далявська Лариса Іванівна) – I місце.

Довгомиля Олександр, учень Сенечівської гімназії з роботою «Коник» (керівник Кулинин Миролава Тарасівна) – II місце.

Віктор Тетяна, учениця Вишківського ліцею з роботою «Українка» (керівник Лаврів Любов Дмитрівна) – III місце.

Зятюк Вікторія, учениця Сенечівської гімназії з роботою «Лялька» (керівник Кулинин Миролава Тарасівна) – III місце.

Молодша вікова категорія:

Моргулець Анастасія, учениця Вишківського ліцею з роботою «Оберіг» (керівник Петровська Оксана Іванівна) - I місце.

Пипало Софія, учениця Вишківського ліцею з роботою «Берегиня» (керівник Петровська Оксана Іванівна) - II місце.

Шубинець Наталя, учениця Вишківського ліцею з роботою «На здоров`я» (керівник Штогрин Оксана Богданівна) – III місце.

Номінація «Сучасна іграшка та предмети ігрового вжитку»

                  Старша вікова категорія:

Балазюк Ілона, учениця Вигодського ліцею з роботою «Заквітчана панна» (керівник Балазюк Мирослава Василівна) I місце.

Середня вікова категорія:

Шмідт Аліна, учениця Лолинської гімназії з роботою «Дівчина-мрійниця» (керівник Лущ Оксана Богданівна) – I місце.

Осадців Анастасія, учениця Вишківського ліцею з роботою «Бережи і захисти» (керівник Лаврів Любов Дмитрівна) – II місце.

Фесинець Аліна, учениця Старомізунського ліцею імені Василя Верховинця з роботою «Дінобейбі» (керівник Головчак Тетяна Василівна) – ІІІ місце.

Молодша вікова категорія:

Рухляк Іван, учень Пшеничниківської гімназії з роботою «Кораблик миру» (керівник Кузів Ольга Іллівна) – I місце.

Винницький Станіслав, учень Вишківського ліцею з роботою «Вперед у майбутнє» (керівник Болехан Галина Богданівна) – II місце.

Халус Ангеліна, учениця Вишківського ліцею з роботою «Лялька-мотанка – оберіг моєї сім`ї» (керівник Штогрин Оксана Богданівна) – II місце.

Гунчак Софія, учениця Пшеничниківської гімназії з роботою «Гарбуз» (керівник Кузів Ольга Іллівна) – III місце.

Вітаємо переможців та бажаємо успіху у III обласному етапі конкурсу!



« повернутися до списку новин