Сьогодні, 26 квітня  2021 року на базі Вигодського ліцею стартували змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради.

Дата: 26.04.2021 15:57

З метою удосконалення системи дитячо-юнацького спорту, створення умов для розвитку індивідуальних здібностей учнів та сприяння їхньому фізичному розвитку, популяризації здорового способу життя,  на базі Вигодського ліцею з 26 по 29 квітня проводяться змагання з волейболу серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради в залік Спартакіади учнівської молоді.

Сьогодні, 26 квітня змагалися юнаки старшого шкільного віку (10-11 класів). Змагання проводились по коловій системі. Атмосфера волейбольних поєдинків була азартною і "гарячою".   Під час змагань гравці демонстрували потужні нападаючі удари, удари біля сітки та із задньої лінії, карколомні дії в захисті й під час блокування. Щоб демонструвати в такій грі майстерність, треба пройти досить складний шлях підготовки.