Вітаємо учасників фінального етапу Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка!

Дата: 12.02.2020 16:11

8 лютого у приміщенні Університету Короля Данила відбувся фінальний етап Х Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка.

У підсумковому етапі конкурсу взяли участь 36 переможців обласного етапу. Це учні 5–11 класів, учні закладів професійно-технічної освіти, студенти закладів вищої освіти усіх рівнів акредитації. Серед них і учениця 5 класу Новошинської гімназії - Мураль Аліна.
Перед конкурсним випробуванням переможці обласного етапу та їх наставники були нагороджені дипломами та грамотами департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської облдержадміністрації. Окрім того, учні та студенти отримали пам’ятні подарунки.