ПРОСТО ПРО СКЛАДНЕ

Дата: 19.05.2023 10:02

В рамках співпраці 🤝 між Відділом освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради та Національним університетом «Львівська політехніка» 19 травня 2023 року у Вигодський ліцей відбувся захід «Просто про складне» 👩‍🎓🧑‍🎓, який складався з 2-их етапів:

1. наукове шоу з фізики для учнів 10-11 класів Вигодської ТГ;

2. майстер-клас з впровадження STEM-освіти для вчителів фізики Вигодської, Долинської та Витвицької ТГ.

Модератором цього заходу виступив доцент кафедри фізики Національного університету «Львівська політехніка» Олександр ЗАХАР’ЯШ.

Вчителі фізики вдосконалили свою педагогічну компетентність, а учні мали змогу пересвідчитися у прикладній спрямованості фізики та важливості наукової діяльність.

Даний захід став кроком до збільшення рівня зацікавленості природничими науками серед здобувачів освіти Вигодської територіальної громади.

Ми щиро вдячні усім учасникам за залученість та інтерес! Наука змінює світ.