22-і змагання з легкої атлетики, присвячені Міжнародному дню захисту дітей у смт. Вигода

Дата: 02.06.2023 15:21

Кожний відомий спортсмен сьогодні – дитина в минулому. 👶 Адже спортивний шлях кожної людини розпочинається у спортивному залі садочка, продовжується в школі.🏘️ Зважаючи на важливість спорту для здоров’я дітей, у смт. Вигода традиційно проводиться спортивне свято з легкої атлетики вже 22-ий рік поспіль. 🤸

О 12:00 год відбулося урочисте відкриття змагань. З вітальним словом виступили голова Вигодської селищної ради Микола МАЦАЛАК; начальник Відділу освіти, молоді та спорту Віталій ОЛІЙНИК; директор Вигодського ліцею Світлана РАК та директор Вигодської ДЮСШ Роман СЕМЕНИШИН.

Головний суддя змагань - тренер Вигодської ДЮСШ Надія ЗУБОВА.

Почесні гості: майстер спорту України міжнародного класу з марафонського бігу, вихованка Вигодської ДЮСШ Ірина БУБНЯК та учасниця трьох літніх Олімпійських ігор з метання спису Тетяна ЛЯХОВИЧ.

Саме зараз у Вигодському ліцеї тривають змагання. Атмосфера – дружня, спортивна та позитивна. Дякуємо ЗСУ за день без тривог та можливість подарувати дітям свято у цей непростий час.