Змагання з волейболу, з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей

Дата: 02.06.2023 15:53

У Вигодській ДЮСШ сьогодні ще один змагальний день. 🤾Традиційно, з нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей Вигодська громада приймає гостей: юних волейболісток з різних громад Івано-Франківської області. 🇺🇦

І сьогодні, 2 червня, у Вигодській ДЮСШ проходять змагання з волейболу серед дівчат.👭 Відкриття спортивної зустрічі відбулося о 10:00 год за участі команд із Болехівської, Долинської, Рожнятівської та Вигодської громад.

З вітальним словом виступили: начальник Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради Віталій ОЛІЙНИК та працівники комунального закладу «Вигодська дитячо-юнацька спортивна школа» Вигодської селищної ради Івано-Франківської області: директор Роман СЕМЕНИШИН та тренер волейбольної команди Володимир ЗУБОВ.

Змагання тривають. Кожна команда показує свої вміння на 100%. Вболіваємо за волейболісток Вигодської громади та віримо в перемогу. 💙💛

Про підсумки згодом…