Новий спортивний інвентар – ще один крок до розвитку спорту у школах Вигодської громади

Дата: 13.06.2023 14:09

В кінці травня у Вигодській громаді відбулися спортивні змагання «Надія нації» серед гімназій Вигодської селищної ради. Призери змагань: команди Підлісківська гімназія та Лолинської гімназії та команда Кропивницька гімназія імені М.Тимочка. Відповідно до зведеного протоколу змагань та визначених призових місць здобувачі освіти отримали подарункові сертифікати.

Вчора і сьогодні керівники вищезгаданих закладів освіти обмінювали отримані сертифікати на спортивний інвентар: м’ячі, обручі, скакалки, гімнастичні палиці та інше у Відділі освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради.

Розпочнемо новий 2023/2024 навчальний рік з оновленою базою спортивного приладдя. Сподіваємося, що отримані подарунки стануть корисним допоміжним засобом для уроків фізкультури, а їх використання покращить фізичну активність учнів, сприятиме їх спортивному розвитку та загальному самопочуттю.⚽️🏀🏐🤸‍♂️⛹️‍♀️⛹️