Гордість Вигодської громади - 2023

Дата: 17.09.2023 15:56

Сьогодні, 17 вересня, у рамках відзначення Дня селища Вигода та Дня Вигодської територіальної громади відбулась церемонія нагородження обдарованих дітей «Гордість Вигодської громади – 2023».

У цей святковий день вітали педагогів, чия праця і професіоналізм не дозволяють закладам освіти стояти на місці, а рухають їх вперед.

Вітали батьків, які не тільки виховали гідних дітей, але й самі беруть активну участь у житті освітянської родини.

Вітали здобувачів освіти закладів освіти Вигодської селищної ради:

Тих, хто славиться навчальними досягненнями,

Тих, хто заглиблюється в таємниці наук і досліджень.

Тих, хто, не шкодуючи себе на бігових доріжках і ігрових майданчиках, завойовує кубки та медалі.

Тих, хто дарує свій талант, свою творчість, своє мистецтво вдячним глядачам.

Саме сьогодні вручили заслужені сертифікати талановитим здобувачам освіти закладів освіти Вигодської селищної ради, які стали переможцями у Міжнародних спортивних змаганнях, Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, обласних конкурсах, змаганнях у 2022/2023 начальному році та педагогічним працівникам, тренерам, які їх підготували. Усі сертифікати підкріплені грошовими винагородами.

З вітальним словом до талановитої молоді та освітян звернувся Микола МАЦАЛАК, голова Вигодської селищної ради. Він відзначив здобувачів освіти, які своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу нашій громаді та нагородив сертифікатами І категорію учасників – здобувачів освіти закладів освіти Вигодської селищної ради, переможців Міжнародних спортивних змагань, переможців V етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади та педагогічних працівників, тренерів, які їх підготували:

Ірину ЗАБЛОЦЬКУ, Юлію ПАХНЮК, Сніжану ОНУФРІЄВУ - вихованців КЗ «Вигодська дитячо-юнацька спортивна школа» Вигодської селищної ради Івано-Франківської області (наставник: Максим КРАВЧЕНКО);

Наталію ДОЛІШНЮ-СПРИНСЬКУ - вихованку КЗ «Вигодська дитячо-юнацька спортивна школа» Вигодської селищної ради Івано-Франківської області (наставник: Надія ЗУБОВА);

Христину ГРИБОВИЧ, Юлію ІЛЬКІВ Вікторію МАЛИК – учнів Вигодський ліцей Вигодської селищної ради (наставник: Світлана СОВА).

До привітань приєдналась заступниця селищного голови Оксана ДАНЧУК та нагородила сертифікатами ІІ категорію учасників ­– здобувачів освіти закладів освіти Вигодської селищної ради, які зайняли І місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, обласних конкурсах, спортивних змаганнях та педагогічних працівників, тренерів, які їх підготували:

Ілону БАЛАЗЮК - ученицю Вигодського ліцею Вигодської селищної ради (наставник: Мирослава БАЛАЗЮК);

Олександра МАТІЙЧУКА – учня Новошинської гімназії Вигодської селищної ради (наставник: Степан ЧУПАК);

Святослава ТЮШКУ та Олега ФЕСИНЦЯ – учнів Старомізунського ліцею імені Василя Верховинця Вигодської селищної ради (наставник: Тетяна ГОЛОВЧАК);

Назара МИКИТИНА, Марину САХНО, Христину МЕЛЬНИК – вихованців КЗ «Вигодська дитячо-юнацька спортивна школа» Вигодської селищної ради Івано-Франківської області (наставник: Надія ЗУБОВА).

Віталій ОЛІЙНИК, начальник Відділу освіти, молоді та спорту Вгодської селищної ради зазначив, що поруч із нашими захисниками та захисницями, які своїми перемогами наближають нашу ВЕЛИКУ ПЕРЕМОГУ, наші діти та учнівська молодь здобували перемоги в конкурсах, олімпіадах та змаганнях і заслуговують визнання їхніх досягнень та нагородив ІІІ та ІV категорії учасників.

ІІІ категорія - здобувачі освіти закладів освіти Вигодської селищної ради, які зайняли ІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, обласних конкурсах, спортивних змаганнях та педагогічні працівники, тренери, які їх підготували:

Андрій НАСТАСЯК – учень Вигодського ліцею Вигодської селищної ради (наставник: Тетяна ШТЕНЬ);

Марія ЧЕРВАК – учениця Шевченківського ліцею Вигодської селищної ради (наставник Лариса ДАЛЯВСЬКА);

Іван РУХЛЯК - учень Пшеничниківської гімназії Вигодської селищної ради (наставник: Ольга КУЗІВ);

Тетяна БЕЗДІЛЬ, Олександр ГАЛЯС – вихованців КЗ «Вигодська дитячо-юнацька спортивна школа» Вигодської селищної ради Івано-Франківської області (наставник: Надія ЗУБОВА).

ІV категорія - здобувачі освіти закладів освіти Вигодської селищної ради, які зайняли ІІІ місце у ІІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіадах з навчальних предметів, обласних конкурсах, спортивних змаганнях та педагогічні працівники, тренери, які їх підготували:

Артур СЕМЕНИШИН – учень Вигодського ліцею Вигодської селищної ради (наставники: Любов ТИНДИК, Світлана СОВА, Людмила ПРОЦІВ);

Софія ШУТКА – учениця Шевченківського ліцею Вигодської селищної ради (наставник: Руслана ПІГІЛЬ);

Юрій СУХАРНИК, Ростислав ВИХТОР, Владислав КУСЬКІВ – вихованці КЗ «Вигодська дитячо-юнацька спортивна школа» Вигодської селищної ради Івано-Франківської (наставник: Володимир ЗУБОВ).

Дякуємо педагогічному колективу та чарівним здобувачам освіти Вигодського закладу дошкільної освіти «Дзвіночок» Вигодської селищної ради за творчість, професіоналізм і ті емоції, які вони подарували своїм виступом всім глядачам.

Висловлюємо слова вдячності ЗСУ за можливість навчатися та працювати під мирним небом.
Слава Україні! Героям Слава!