Змагання з футболу серед юнаків, учнів 7-9 класів ліцеїв Вигодської селищної ради

Дата: 10.10.2023 16:18

09 жовтня відбувся ІІ етап змагань з футболу серед юнаків, учнів 7-9 класів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради.

Учасники зустрічі – футбольні команди Вигодського, Шевченківського ліцеїв та Старомізунського ліцею імені Василя Верховинця.

Не зважаючи на холодний осінній день, на футбольному полі Вигодського ліцею було «гаряче». Адже команди, сильні і впевнені у своїх силах, виборювали перемогу, докладаючи всіх зусиль.

За підсумками трьох проведених матчів турнірна таблиця має такий вигляд:

І місце – Вигодський ліцей;

ІІ місце – Шевченківський Ліцей;

ІІІ місце – Старомізунський ліцей ім.В.Верховинця.

Завершилися змагання нагородженням призерів. Голова Вигодської селищної ради Микола Мацалак вручив кожній команді грамоту Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради та подарунковий сертифікат на придбання спортивного інвентарю для закладу освіти.

Щиро дякуємо учасникам та всім, хто долучився до організації та проведення змагань!