Перше засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році

Дата: 13.10.2023 15:01

13.10.2023 року відбулося перше засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти у 2023/2024 навчальному році. Модерували захід Віталій ОЛІЙНИК, начальник Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради, Наталія ФУТЕРКО, головний спеціаліст Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради і Мирослава ШАРАБУРЯК, голова міжшкільної методичної комісії з виховної роботи Вигодської селищної ради.

Команди лідерів закладів освіти Вигодської селищної ради вперше зібралися разом в оновленому складі. Заклади підготували самопрезентації, під час яких розповіли про досвід організації різноманітних заходів і поділилися ідеями щодо реалізації проєктів у Школі лідерів. Учасники Школи планують працювати над національно-патріотичним вихованням, зайнятися волонтерською діяльністю, допомагати ЗСУ, провести профорієнтаційну роботу. Далі - більше.

Шляхом демократичних виборів учасники обрали голову Школи лідерів і нею стала учениця 8 класу Вигодського ліцею Вигодської селищної ради Марія ТИМОФІЇВА. Також було розприділено обов'язки між всіма учасниками.

Вже найближчим часом лідери зберуться знову для плідної праці над собою та своїми лідерськими навичками.