Засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради

Дата: 19.10.2023 09:14

18 жовтня 2023 року відбулося десяте засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради. Формат засідання був незвичним - лідери занурилися в історичне минуле нашого краю з фільмом Олеся Саніна "Довбуш"

Слова героїв фільму: "Ми захищаємо свою землю, а за що воюєте ви?", "Людина ніколи не сама, але тут немає людей", "Я не хочу тікати, я хочу жити. Я хочу жити тут, вільно, на своїй землі", "То є мої гори! Я тут ґазда" викликають захоплення хоробрістю, гармонійністю української душі, її єдністю з природою, відданістю принципам.

Мова живе у діалектах, тому окреме задоволення - чути місцеву говірку. Дивишся прекрасний український фільм і пишаєшся, що твої предки були ось такими. Його хочеться показувати іноземцям і казати: "Наша душа такою і залишилася".

Учасники Школи лідерів не лише чудово відпочили та провели час, а й надихнулися на ще більшу підтримку ЗСУ.

Дана мандрівка стала можливою завдяки дружній співпраці керівників Школи лідерів, педагогів-організаторів і Долинського кінотеатру "Чаплін" (Чаплін Долина).