Партнерська взаємодія Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради з НЦ «Мала академія наук України»

Дата: 24.10.2023 12:42

З метою популяризації екологічних знань та наукової діяльності учасників освітнього процесу, розширення мережі гуртків дослідницько-експериментального напряму, у рамках співпраці Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради з НЦ «Мала академія наук України» 21 жовтня 2023 року на базі Центру спадщини Вигодської вузькоколійки відбувся семінар-практикум «Дослідницький потенціал змісту екологічної підготовки юних науковців Прикарпаття».

З вітальним словом до учасників семінару звернувся Віталій ОЛІЙНИК – начальник Відділу освіти, молоді та спорту Вигодської селищної ради, який провів віртуальну екскурсію локальними туристичними маршрутами нашої громади та окреслив напрями освітньої діяльності.

Презентувала проект «Лісова школа» Свілана РАК - директор Вигодського ліцею Вигодської селищної ради.

У рамках проекту «Лісова школа» провела практичне заняття з учнями Вигодського ліцею Вигодської селищної ради Ольга Величко – учитель хімії та екології.

Юні дослідники мали можливість взяти участь у майстер-класі від Альони БУТКЕВИЧ – завідувача лабораторії хіміко-біологічних наук НЦ «Мала академія наук України» та Андрія ПАВЛИКА – методиста лабораторії хіміко-біологічних наук НЦ «Мала академія наук України».

Підвела підсумки семінару-практикуму Надія ДЕРЕВ’ЯНКО – кандидат педагогічних наук, Заслужений працівник освіти України, директор Івано-Франківського обласного відділення Малої академії наук України.

Учасники заходу отримали сертифікати та приємні подарунки від шановних гостей з м. Києва.

За результатами партнерської взаємодії Малою академією наук України передано обладнання для проведення наукових досліджень Вигодському ліцею Вигодської селищної ради.

Приємною родзинкою заходу стала подорож екскурсійним маршрутом Вигодської вузькоколійки «Карпатський трамвай».

Дякуємо учасникам заходу  за плідну співпрацю!

Сподіваємось, що семінар-практикум стане поштовхом до  розширення мережі гуртків дослідницько-ексериментального напряму у закладах загальної середньої освіти нашої громади.

Особлива подяка Сергію АНДРУСЯКУ- директору Центру спадщини Вигодської вузькоколійки та Мар’яні РУЖЕВИЧ - директору ТзОВ «Карпатський трамвай» за сприяння у проведенні заходу.

Висловлюємо щирі слова вдячності ЗСУ за можливість працювати під мирним небом!