Інтелектуальні ігри "ЮніорSTEM"

Дата: 09.11.2023 08:01

STEM-освіта – не нове явище для сучасних школярів. В закладах загальної середньої освіти активно впроваджуються нові методи навчання, що роблять сам процес вивчення нового матеріалу цікавішим та більш доступним для розуміння та запам’ятовування.

Про розвиток STEM-освіти у школах Вигодської громади свідчить успішно проведений конкурс серед учнів 8-9 класів – інтелектуальні ігри «ЮніорSTEM».

Учасники конкурсу: команди Шевченківського ліцею, Кропивницької гімназії імені М. Тимочка та Новошинської гімназії.

Учні змагалися в рівних умовах та виконували цікаві завдання, демонструючи інтелектуальну обізнаність та швидкість думки.

Отож, за підсумками проведеного конкурсу маємо такі результати:

Шевченківський ліцей - 1 місце;

Новошинська гімназія -2 місце;

Кропивницька гімназія імені М. Тимочка - 3 місце.

Щиро вітаємо переможців та дякуємо всім командам за участь.

Бачимо, що проведення такого роду конкурсів потрібне та корисне для школярів, адже STEM-освіта вчить легко і швидко адаптовуватись до новітніх технологій та жити у світі, що стрімко розвивається.