Дата: 10.11.2023 23:07

09 листопада 2023 року на базі Вигодського ліцею відбувся ІІ (відбірковий) етап обласного конкурсу поезії в рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Чисті роси» серед закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради.

У вищезазначеному конкурсі взяли участь заклади загальної середньої освіти Вигодської селищної ради, а саме: Вигодський ліцей,  Шевченківський ліцей та Старомізунський ліцей імені Василя Верховинця,  Новошинська гімназія і Підлісківська гімназія.

Учасники конкурсу читали патріотичну поезію та показали високий фаховий рівень підготовки.

Журі оцінило учасників  відповідно до умов проведення та критеріїв оцінювання конкурсу та відзначило техніку і майстерність виконання творів.

Переможцем конкурсу стала Марія ТИМОФІЇВА, учениця 9 класу Вигодського ліцею Вигодської селищної ради (наставник:  Оксана КОЦАН).

Такі творчі конкурси дають можливість активізувати творчий потенціал дітей та молоді; сприяти вихованню патріотизму, національної свідомості та любові до рідного слова; залучити учнівську молодь до участі в культурному просторі нашої громади.