Перші сходинки до справжньої науки

Дата: 14.11.2023 12:21

31 жовтня 2023 року на базі Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді Івано-Франківської обласної ради відбувся обласний форум учнівської молоді "Перші сходинки до справжньої науки".

У Форумі взяли участь 23 учасники, серед яких юні дослідниці з Вигодського ліцею Вигодської селищної ради Софія Шкірляк і Божена Холява (вчитель - Величко Ольга Михайлівна та юний дослідник Старомізунського ліцею імені Василя Верховинця Маркіян Кунько (вчитель - Кунько Анастасія Сергіївна). Учасники представляли проєкти "Оцінка якості молока за органолептичними показниками, вмістом вітаміну С та білка" (Софія Шкірляк), "Вплив різних йонів на пророщування насіння салату та гороху посівного"  (Божена Холява), "Бджільництво. Продукти бджільництва"  (Маркіян Кунько). Незважаючи на юний вік, учні грунтовно підійшли до наукової роботи, показали гарні результати: Маркіян Кунько посів ІІІ місце у секції "Тваринництво" (вікова категорія 7-11 років), а Божена Холява та Софія Шкірляк нагороджені грамотами Івано-Франківського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді за оригінальність форми представлення спостереження (дослідження).

Пишаємося впевненими кроками наших юних дослідників та дякуємо їхнім наставникам за підтримку та кваліфіковану допомогу

Успіхів та наснаги до подальшої праці! Так тримати!