Засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти

Дата: 02.12.2023 12:50

1 грудня 2023 року відбулося 11-те засідання Школи лідерів закладів загальної середньої освіти Вигодської селищної ради.

Сьогоднішня зустріч була особливо приємною для наших лідерів, адже до них завітав святий Миколай. Учасники Школи підготували один одному невеличкі презенти, а найцікавішим було те, що вони дізналися, кому подарують свій сюрприз, лише під час засідання.

Обмінявшись подарунками, лідери приступили до не менш важливої частини зустрічі, через яку вони зібралися саме у Старомізунському ліцеї імені В. Верховинця, - плетіння маскувальної сітки для військових. За невеликий проміжок часу учасники Школи лідерів опанували необхідні навички. Вони не збираються зупинятися надалі, а, навпаки, планують приступити до плетіння сіток і виготовлення окопних свічок вже у своїх закладах.

Лідери переконані, що саме такі заходи допоможуть наблизити нашу перемогу

Робімо добрі справи!

Далі - більше