Нагородження призерів олімпіади з трудового навчання

Дата: 08.12.2023 12:56

У закладах освіти Вигодської громади зараз гаряча пора – відбувається ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

Не так давно здобувачі освіти 5-ти громад Калуського району демонстрували свої розумові та творчі здібності в олімпіаді з трудового навчання. Вигодську громаду представляли 11 учасників – 7 учнів та 4 учениці.

Практичний тур олімпіади з трудового навчання є найбільш ресурсозатратним в порівнянні з іншими учнівськими олімпіадами. Тому до організації практичного туру з технічних видів праці долучилося ТОВ «Уніплит» та виділило необхідну кількість фанери. Цей матеріал у вмілих руках наших талановитих учнів трансформувався у естетично привабливі та практичні серветниці.

З ініціативи заступника директора ТОВ «Уніплит» Ліліани Пенгрин та за фінансової підтримки ТОВ «Уніплит», грошові винагороди отримали учні закладів освіти Вигодської громади, призери ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання (технічні види праці):

Андрій Настасяк, учень 10-го класу Вигодського ліцею за зайняте І місце;

Юрій Настасяк, учень 7-го класу Вигодського ліцею за зайняте І місце;

Максим Наставний, учень 7-го класу Вигодського ліцею за зайняте ІІ місце;

Дмитро Данилів, учень 9-го класу Ілемнянського ліцею за зайняте ІІ місце;

Володимир Мондик, учень 9-го класу Лолинської гімназії за зайняте ІІІ місце.

Пишаємося нашими здобувачами освіти, які незважаючи на велику кількість конкурентів з інших громад здобули аж 7 призових місць (5 – технічні види праці, 2 – обслуговуючі види праці).

Також щиросердечно дякуємо керівництву ТОВ «Уніплит» за небайдужість, підтримку та щедрість!