Ірина Заблоцька - чемпіонка рейтингового турніру у Хорватії!

Дата: 15.01.2024 09:32

Фото без опису

Початок 2024 року ознаменувався перемогою вихованки Вигодської дитячо-юнацької спортивної школи Ірини Заблоцької у рейтинговому турнірі Open Zagreb (Хорватія).

У скарбничці борчині Вигодської громади вже чимало нагород міжнародного рівня, що свідчить про неабиякий хист та наполегливість Ірини. Пишаємось талановитою спортсменкою. Пишаємось, що саме в стінах Вигодської ДЮСШ вихованці можуть розвивати свої здібності до міжнародного визнання. Пишаємось тренером Максимом Кравченком за відданість своїй справі.

Дякуємо Збройним Силам України за щоденну боротьбу! Завдяки вашій мужності, силі та стійкості діти та молодь можуть займатися улюбленим видом спорту, брати участь у змаганнях та жити на рідній землі.

Джерело зображення: https://www.facebook.com/ukrwrestling?locale=uk_UA